Zajímavosti

Video: Kráska tančí mezi nebezpečnými žraloky!

Modelka Hannah Fraser se rozhodla, že se bude potápět a tančit se žraloky tygřími. Žralok tygří je ve vztahu k člověku, považován za jednoho z nejagresívnější žraloků vůbec. Je zodpovědný za mnoho útoků na člověka. Modelka a její tým, tak protestují proti masovému zabíjení zvířat tohoto druhu.

Australská vláda totiž dovolila žraloky delší než tři metry zabíjet. A to se samozřejmě nelíbí ochráncům přírody. Kráska se proto rozhodla světu ukázat, že žraloci nejsou nebezpeční a neměli by se vraždit.


"Vždyť ročně je zabito 100 miliónů žraloků právě člověkem, říká Hannah. "Kdo je tedy predátor je jasné," dodává.
 

Související obsah


Ochránkyně životního prostředí hannah se společně s kameramanem potopila bez ochrany, jen v plavkách. O těchto zvířatech tvrdí, že nejsou nebezpečná a měla by být obdivována a uctívána.

TN.cz / vem
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Královna Alžběta už zase pracuje

Britská královna Alžběta II. se vrátila ke svým povinnostem. Virtuálně přijala na audienci dva velvyslance. Přes internet hovořila s Gunnem Kimem z Koreje a Markusem Leitnerem ze Švýcarska. Královna by se měla 1. listopadu zúčastnit recepce o změně klimatu. Závěrečné rozhodnutí o její účasti by mělo přijít do víkendu, napsal deník Daily Mirror.

Píše se na Deník.cz