Zahraničí

Pitbull zachránil život neslyšícímu chlapci (13)! Jak to udělal?

Pitbull zachránil život neslyšícímu chlapci (13)! Jak to udělal?
Zdroj: Facebook official

Třináctiletý hluchý chlapec spal, když u něj doma vypukl požár. Vzbudil se až poté, co jeho psa, amerického pitbullteriera Ace, napadlo, jak ho vzbudit.

Americký pitbullterier jménem Ace zachránil život neslyšícímu chlapci, který si nevšiml, že u něj doma vypukl požár. Třináctiletý Nick Lamb z Indianapolis se ve středu odpoledne rozhodl, že si zdřímne, a pro větší pohodlí odložil naslouchátko.
 

Jenže zatímco spal, v domě začalo hořet. Na to, že něco není v pořádku, ho upozornil právě Ace. Ten si zřejmě uvědomil, že štěkotem hluchého páníčka nevzbudí, tak šel k němu do pokoje a zuřivě mu olizoval obličej. Nick se konečně vzbudil, zakryl si nos a ústa tričkem a spolu se psem opustili dům, který byl již v té době v plamenech.
 

Ve čtvrtek o tom informovala kapitánka místního požárního sboru Rita Reithová, uvedl portál tvnoviny.sk. "Slýcháme o psech, kteří vzbudí lidi štěkotem, aby je tak upozornili na požár, ale zatím jsme neslyšeli o tom, že by některý z nich zachraňoval jazykem," vyjádřila se Reithová. Jak uvedla, tento případ vyvrací fámy, které říkají, že pitbull je agresivní a nebezpečné plemeno.

Související obsah

Teenager podle Reithové absolvoval lékařskou prohlídku, ale hospitalizovat ho nemuseli. Kromě něj a psa se v té době v domě nenacházel už nikdo další. rodiče, kteří byli v práci, předpokládají, že požár způsobil zkrat v elektroinstalaci v garáži.

ČTĚTE TAKÉ:

Záběry z domácí skryté kamery šokují: Pes vykrádá v noci ledničku

Rybníčková z Hlasu se trápí kvůli nemocnému pejskovi. Vytéká mu oko!

hel, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz