Filmy

Spor umělců: Kdo se zviditelňuje na Hrůzově tragédii?

Spor umělců: Kdo se zviditelňuje na Hrůzově tragédii?
Zdroj: isifa.com

Na hudební scéně to pěkně vře. Členové kapel Kryštof, Divokej Bill a Chinaski si vyměnili několik vulgárních nadávek! Co se stalo?

Za hádkami mezi hudebníky stojí vážné zranění zpěváka Michala Hrůzy a rozhovor, který poskytl frontman kapely Kryštof Richard Krajčo. Vyjádřil se v něm k jeho zranění. Hrůza měl být totiž jedním z hostů hudebního kempu, který tato kapela pořádala na Hukvaldech.
 

Krajčova slova ale pobouřila bubeníka ze skupiny Chinaski - Otu Petřinu vystupujícího pod přezdívkou Marpo a zpěváka z Divokého Billa Štěpána Karbulku. Oba na své sociální profily napsali velmi drsné a vulgární vyjádření, kde Krajča nařkli z toho, že se na zranění Michala Hrůzy zviditelňuje.


Na základě toho hned vydal Richard Krajčo na stránkách svojí kapely vyjádření, ve kterém popsal vlastní verzi celého příběhu. Zároveň také skupině Chinaski připomněl vstřícnost při záskoku, když v roce 2008 přišli kvůli havárii o bubeníka.
Chinaski na tuto solidaritu ze strany Kryštofů ale asi zapomněli a když je Richard Krajčo požádal, aby zaskočili na jeho akci místo zraněného Hrůzy, výpomoc odmítly.
 

"Když se stalo neštěstí s Pavlem, byli jsme to my, kdo po půlnočním koncertě na Slovensku spali tři hodiny a přes Rakousko jeli na Švihov, abychom místo vás zahráli. Než jsem vám zavolal, abyste přijeli zahrát na Kryštof Kemp místo Michala Hrůzy, díval jsem se na plán vašich koncertů a stihli byste to i s vaším přejezdem na noční hraní, protože se jednalo o koncert v 15.00. Poprosil jsem vás o okleštěnou verzi - třeba jen akustickou - a co se stalo??? Vykašlali jste se na to. Neudělali jste to ani pro něj, ani pro lidi," zveřejnil na stránkách kapely Krajčo.


Celé vyjádření Richarda Krajča zde:Zdroj: facebook.comSvá drsná vyjádření bubeník Marpo i zpěvák Karbulka ze svých profilů po tomto vyjádření stáhli. Bubeník kapely Chinaski se dokonce veřejně Richardovi Krajčovi omluvil: "Vím, že Michal leží v nemocnici s vážným zraněním a uvědomil jsem si, že řeším pi..viny. Unáhlil jsem se a jednal impulzivně. Někdy bohužel dřív mluvím než přemejšlím. Chtěl bych se tímto Všem zůčastněnym stranám omluvit. Marpo"

ČTĚTE TAKÉ:

Útok na Hrůzu: Dnes ho začnou lékaři probouzet

Mladíci, co zbili Hrůzu, můžou jít na 12 let do vězení

mis, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz