Zajímavosti

Manželka odmítala sex! Manžel si psal celý měsíc její výmluvy!

Manželka odmítala sex! Manžel si psal celý měsíc její výmluvy!
Zdroj: Facebook official

Také už jste někdy použili nějakou výmluvu, když jste zrovna neměli chuť na sex? Jeden manžel z mladého páru si výmluvy své manželky po celý měsíc zapisoval. Podívejte se, jaké problémy se vyskytly.

Šestadvacetiletý manžel byl zdrcený z toho, že mu jeho stejně stará manželka začala dva roky po svatbě odmítat sex. Rozhodl se, že si vytvoří tabulku, do které zapisoval k danému dni její výmluvy. Svůj seznam tvořil od začátku června do půlky července.


Související obsahKdyž manželka odjela na dovolenou, rozhodl se jí tabulku poslat e-mailem, aby věděla, co za trapné výmluvy si kvůli odmítání sexu vymýšlela. Šokovaná žena se mu obratem snažila dovolat, aby si s ním všechno vyříkala, ale on jí nebral telefon.


Manželka se proto rozhodla k razantnímu kroku. Celou tabulku umístila na internetu, kde ji během chvíle nasdílelo tisíce lidí. Když si uvědomila, co udělala, už bylo pozdě a o jejích sexuálních výmluvách už věděl kde kdo.

ČTĚTE TAKÉ:

Natočili první pornofilm na světě bezpilotním letadlem! VIDEO

Itálie se třese! Modelka udělala zkoušky, bude pískat ligu


Takto se manželka vymlouvala, když nechtěla mít se svým mužem sex!

Zdroj: TN.cz


Jak uvedl Daily Mail, manželka se na internetu k sexuálnímu distanci vyjádřila tím, že poslední měsíce strávila renovováním jejich domu. Důvodem prý bylo i vyšší pracovní nasazení, aby nepřišla v době propouštění v zaměstnání o práci.


Mladý pár je spolu už 5 let a možná právě tato veřejná sexuální komunikace jim zachránila soužití na další léta.

ČTĚTE TAKÉ:

Video s názornou, nechutnou ukázkou: Bohyně orálního sexu radí, jak na to!

Ruská baletka: Souložila tak divoce, až musela partnerovi volat sanitku

mis, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz