Bruslení

Chlapec (6) dokáže podjet 39 zaparkovaných aut!

Když se u nás řekne bruslení, asi každému z nás se vybaví rychlobruslařka Martina Sáblíková a její obrovský talent, který ji z rybníku dostal až ke zlaté olympijské medaili.

Možná ale ještě zázračnější talent roste v Indii. Teprve šestiletý Gagan Satish se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů, když na bruslích dokázal podjet třicet devět zaparkovaných aut.

Je mu šest let, je vyzbrojen párem bruslí a útočí na rekordy v Guinnessově knize. Když pán Bůh rozdával talent na bruslení, u něj se asi zapomněl a naděloval a naděloval. Gagan Satish dokáže na bruslích neuvěřitelné věci. Jako by byl gumový.

Na bruslích se předkloní tak, že podjede zaparkované auto. Naposledy jich bylo 39 za sebou, což je světový rekord. A podjel je za necelou půl minutku.

Související obsah

" Jsme opravdu šťastní, že máme syna jako je Gagan a děkujeme Bohu, že mu nadělil ten bruslařský talent," řekl médiím otec chlapce Rajanna Satish. " Začal jsem bruslit, když mi bylo tři a půl. Miluju bruslení," uvedl Hema Satish.

Gagan se mnohdy vrací domů s krvavými šrámy. Vždyť on podjíždí překážky ve výšce osmnáct centimetrů. Víčko na sklenici od limonády je výš než on.

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz