Přátelé

Joeyho přítelkyně a Rossův syn z Přátel. Jsou z nich sexsymboly!

Joeyho přítelkyně a Rossův syn z Přátel. Jsou z nich sexsymboly!
Zdroj: oficiální zdroj

Kultovní seriál Přátelé, který letos oslavil dvacet let od prvního vysílání, milují miliony lidí po celém světě. Jak se mění jeho hlavní protagonisté, je známo, ale co vedlejší postavy?

Pozornost se nyní zaměřila na amerického herce Colea Sprouse, který hrál Bena Gellara, syna Rosse. Už je z něj totiž pořádný kus chlapa a má mnoho fanynek.

Cole se narodil v Itálii a před kamerou se poprvé objevil, když mu bylo půl roku. Proslavil se po boku Adama Sandlera ve filmu Big Daddy. Momentálně Cole studuje, ale film a divadlo nezatracuje. 

V Přátelích si ale zahrála i topmodelka Elle McPherson, která  v nedávné době šokovala svou neuvěřitelně sexy štíhou postavou.

Je jí totiž už padesát, ale její postavu by jí mohla závidět lecjaká dvacítka. Elle si zahrála krásnou spolubydlící Joeyho, který se do krásky ihned zamiloval. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Výročí Přátel: Podívejte se, jak vypadají hvězdy teď!

Nateklá a s velkou jizvou. Tak nyní vypadá hrdinka seriálu Přátelé Jennifer Aniston

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz