Krimi

Z vodní nádrže na Teplicku vytáhli záhadné auto! Jak se tam dostalo?

Ve vodní nádrži u Světce na Teplicku nalezl policista v době volna utopené auto. Jeho kolegové po vytažení auta z vody zjistili, že na něm jsou odcizené registrační značky z jiného vozu. Zda je kradené i samotné auto policisté zjišťují.

Policista v době volna nalezl utopenou Alfu Romeo ve vodní nádrži Márinka už o víkendu. Vyzvednout vozidlo ale mohli policisté a hasiči až v úterý dopoledne.

Související obsah

"Potápěč policejní Zásahové jednotky vozidlo, které bylo asi deset metrů od břehu ve čtyřmetrové hloubce, zajistil a následně bylo na laně přitaženo k břehu. Vyzdvižení auta poněkud zkomplikoval fakt, že z vraku začaly unikat provozní kapaliny. Hasiči proto za pomoci norných stěn zabránili šíření olejové skvrny, kterou následně zlikvidovali sorbenty, aby nedošlo k ohrožení vodních rostlin a živočichů," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Zdroj: Policie ČR

Přibližně po dvou hodinách se zasahujícím podařilo červenou Alfu Romeo z vody vytáhnout. Podle prvotních informací policie bylo auto pod vodou delší dobu.

"Na vozidle byly připevněny registrační značky z automobilu jiného typu, který byl před třemi lety odcizen na Bílinsku. Vrak vozidla jsme zajistili a následně budeme zjišťovat, zda nebylo odcizené a také jeho majitele," dodal mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz