Krimi

Vrah Petry Kisiov chce nižší trest! Podává dovolání k soudu

Případ brutálně zavražděné Petry (15) z Jihlavska ještě není u konce. Znovu otevřít ho chce hlavní pachatel Michal Kisiov tím, že podal dovolání k nejvyššímu soudu. Za vraždu dívky spolu s Kisiovem byly odsouzení ještě Tomáš Zavřel a Jakub Doležal.

Michal Kisiov dostal za mimořádně brutální vraždu teprve patnáctileté Petry v Jihlavě 25 let. A právě proti výši trestu si Kisiov podal dovolání k nejvyššímu soudu. Je to pro něj poslední zákonný prostředek, jak se pokusit trest snížit.
 

Ke 24 letům vězení za tuto vraždu byl odsouzen i další mladík Tomáš Zavřel. Jestli si i on podá dovolání, zatím není jisté. Má na to ještě 11 dní. Dne 19. srpna totiž uplyne dvouměsíční lhůta na podání tohoto opravného prostředku.Třetí z mladíků Jakub Doležal si dovolání podávat nebude, a to vzhledem k jeho nižšímu, pouze čtyřletému trestu.
 

Opilý Kisiov loni v březnu vyhodil podle soudu patnáctiletou Petru z okna svého bytu poté, co mu údajně po pohlavním styku vyhrožovala, že ho udá za znásilnění. Dívka pád přežila. Kisiov ji pak donesl zpátky do bytu a přivolal Zavřela. Spolu potom dívku zavraždili a to zvláště trýznivým způsobem. Tělo jim pak pomáhal odklidit už i třetí z mladíků Jakub Doležal.

Související obsah

Ve večerních televizních novinách, které začínají o půl osmé, uvidíte exkluzivní rozhovor s matkou Michala Kisiova. Dozvíte se, proč přesně podávají dovolání a jak její syn pobyt za mřížemi zvládá
 

hel s přispěním Davida Pika, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz