Princ Harry

Je princ Harry levoboček? Stále více se podobá milenci Lady Diany

Je princ Harry levoboček? Stále více se podobá milenci Lady Diany
Zdroj: isifa.com

Princ Harry brzy oslaví 30. narozeniny. Mluví o tom celá Velká Británie, ale mluví také o něčem jiném. Jak Harry stárne, stále více se podobá Jamesi Hewittovi, který udržoval vztah z Harryho matkou Lady Dianou. Takže by Harryho otec nebyl princ Charles?

Královská rodina je ve Velké Británii ostře sledovaná a téma, které se přetřásá v posledních dnech je pro většinu nesmírně zajímavé. Je princ Harry levoboček? Nebo je právoplatným synem prince Charlese?

Podle posledních spekulací to vypadá, že spíš není. Jak Harry stárne, stále více se podobá Jamesi Hewittovi. James Hewitt je jezdecký důstojník, se kterým udržovala vztah Harryho matka - tragicky zesnulá Lady Diana.


Související obsah

Britská média v poslední době také rozebírají velkou odlišnost Harryho a jeho bratra Williama. Synové Lady Diany si nejsou příliš podobní, což teorii o různých otcích také nahrává.

A co si myslíte vy? Je Harry syn prince Charlese? Nebo ho Lady Diana zplodila s jezdeckým důstojníkem Jamesem Hewittem, kterému se stále více podobá... Napište nám svůj názor do diskuse nebo na náš Facebook.

ČTĚTE TAKÉ:

Kate prý může za rozchod prince Harryho! Co udělala?

Princ George prý vypadá jako Churchill, nese se z královské rodiny

hru, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz