Islám

Muslimky ukazují nahotu: Za tyto fotky nařizuje islám smrt

Muslimky ukazují nahotu: Za tyto fotky nařizuje islám smrt
Zdroj: Twitter / facebook.com / mommyfish.com

Muslimské ženy jsou velmi krásné, milují módu a nebojí se ukazovat tělo. Jenže islám a jejich manželé jim to zakazují. Podívejte se na fotky, kvůli kterým se v některých státech vraždí.

Islám není v každé zemi stejný. Srovnávat například islám, který je v Indonésii, s čečenskými či syrskými hrdlořezy, nemá moc smysl.
 

Někde jsou radikálnější muslimové, kteří "bezvěrce" chtějí zabíjet. Jinde přebývají umírněnější muslimové, kteří umí žít vedle lidí jiné víry. 
 

Co má ale islám všude na světě společného, je to, že velmi přísně hledí na odhalené ženské tělo.
 

MUSLIMKY MOHOU NOSIT ŠÁTEK I V ČESKÉ ŠKOLE! VÍCE ZDE!

Související obsah

Například sunnitský radikální wahhábismus (Saudská Arábie) by za fotky, které ukazujeme v naší galerii, takto odhalené modelky zřejmě bez milosti stínal.
 


 

Burka je oděv ženy islámského vyznání v některých oblastech. Zakrývá celé tělo i s obličejem. Je nošena na veřejnosti na běžném denním oblečení. Svléká se až když se žena vrátí domů nebo vstoupí do svatyně. Některé směry islámu považují burku za minimum patřičného (cudného) oděvu ženy na veřejnosti – jde ale o jejich vlastní (a de facto vzhledem k celému islámu extrémní) výklad mnohem méně konkrétních pasáží v koránu. Nošena je v Afghánistánu, Pákistánu, Bangladéši, Spojených arabských emirátech a Indii.
 

Hidžáb doslova znamená clona, závěs, avšak v dnešní době je toto slovo používáno hlavně pro muslimský šátek, kterým si žena zahaluje vlasy, krk a poprsí.
 

Čádor je druh islámského oděvu pro ženy. Jedná se o dlouhý, splývavý oděv z černé nebo tmavě vzorované látky, který se nosí převážně v Íránu. Odhaluje ženinu tvář, ale zakrývá zbytek jejího těla až po kotníky. V některých zemích (jako je např. Írán) je povinný pro ženy, které vstupují do mešity. Čádor začíná být oblíbený také v sousedním Afghánistánu.
 

Nikáb, případně též Niqáb je závoj zakrývající obličej mimo očí. Žena, která ho nosí, je označována za munaqqabah (množné číslo munaqqabāt), i když dnes se často používá slovo niqábi. Nikáb bývá často zaměňován s burkou – pojmenování závisí hlavně na zeměpisné oblasti. Podle některých islámských učenců je nikáb povinností (fard), zatímco jiní jeho nošení považují pouze za chvályhodný čin (mustahabb).

(zdroj wikipedia.org)

ČTĚTE TAKÉ:

Galerie: Podívejte se na "camel toe" sexy holek

Párty Playboye: Podívejte se galerii kočiček, které tam byly

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz