Zajímavosti

VIDEO: Otec rozmašíroval synovi hry, ten dostal záchvat!

Jak donutit syna, který celé dny vysedává u videoher, aby se zvedl a začal shánět práci? Když nepomůže domluva, je potřeba nasadit silnější kalibr. I za cenu hysterického záchvatu.

Videem otce, který se rozhodne radikálně zatočit se synovou závislostí na videohrách, se teď baví celý internet. I když někteří škarohlídi tvrdí, že je všechno jen nahrané.


Na záběrech je nejdřív vidět hlavní "hrdina", jak s hrůzou zjišťuje, že všechna DVD s jeho oblíbenými videohrami jsou fuč a v pokoji mu zůstaly jen prázdné obaly.


Vzápětí objeví vzkaz od táty: Sežeň si práci, začni normálně žít! Už žádné hry. A pak už peláší na zahradu, kde vidí, že všechny jeho milované virtuální světy leží na jedné hromadě v trávě a jeho otec pár metrů od nich túruje velkou zahradní sekačku.


Po krátké hádce, v níž se ratolest snaží tatíka přesvědčit, že práci si hledat nemusí, protože se už brzy bude živit hraním her, přichází očekávané vyvrcholení - otec dupne na plyn a ze synových "pokladů" nadělá trhací kalendář.

Související obsah


Následuje hysterický záchvat, za který by se nemusela stydět ani afektovaná puberťačka. A ono je ve finále jedno, jestli je to celé opravdové nebo nahrané. Jako sonda do života dnešní mládeže to totiž sedne perfektně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz