Obří varle

Dan (39) má varlata o váze 45 kilogramů! Nadějí je operace

Dan (39) má varlata o váze 45 kilogramů! Nadějí je operace
Zdroj: facebook.com

Devětatřicetiletý Dan Maurer z amerického Michiganu trpí vzácnou chorobou. Jeho varlata váží neuvěřitelných 45 kilogramů! Nyní mu ale svitla naděje, že bude moci vést normální život.

Vše začalo, když mu bylo dvacet let. Najednou se jeho varlata začala výrazně zvětšovat. Růst se nezastavil a pokračoval do  obludných rozměrů. Lékaři mu říkali, že je to důsledek jeho obezity.

Tak Dan Maurer zatnul zuby a začal držet dietu, při které zhubnul 20 kilogramů. Ale nepomohlo to, jeho varlata se zvětšovala dál. "Věděl jsem, že v tom, co se mi děje, bude něco jiného," řekl Mauer deníku New York Daily News.

Fyzické nepohodlí a duševní muka - to tento nešťastník prožívá dnes a denně. Lidé na něj neustále zírají. Jednoho dne však viděl televizní dokument o muži jménem Wesley Warren, který měl podobný problém.

Zdroj: facebook.com

Američanovi byla 60 kilogramová varlata chirurgicky odstraněna. Trpěl onemocněním, jemuž je říká  Skrotal Elephantiasis, chronicky zánětlivé přetížení lymfatického systému, což vede k extrémnímu otoku. Maurer konečně zjistil, co mu je, a že existuje řešení - operace.

Související obsah

Vzhledem k tomu, že si Dan Maurer nemůže operaci dovolit, začali jeho přátelé, příbuzní a známí shromažďovat peníze pomocí sbírky. Zúčastnilo se více než 1000 lidí. Nakonec se sešlo dost peněz, aby mohl být operován specialistou Dr. Joelem Gelmanem z Kalifornské univerzity. Termín operace je příští čtvrtek. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 6 věcí, co jste nevěděli o varlatech

Američané přišli s kuriózním tvrzením: Čím menší varlata, tím lepší otec!

pet, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz