Zahraničí

Doga trhla rekord: Sežrala 44 ponožek a málem ji to zabilo!

Doga trhla rekord: Sežrala 44 ponožek a málem ji to zabilo!
Zdroj: Dove Lewis Emergency Animal Hospital

Pes vypadal zkroušeně a zjevně ho bolelo břicho, tak ho ustaraná panička odvezla na pohotovost. Veterinářka ke svému úžasu zjistila, že doga sežrala na posezení 44 ponožek.

Kam z domácností neustále mizí ponožky, většinou po jedné, je záhada, kterou zatím nikdo nerozluštil. Jen v jedné rodině z Portlandu v Oregonu teď mají jasno. Jejich tříletá dánská doga byla celá napnutá, bylo jí špatně a majitelé ji odvezli na pohotovost veterinární kliniky na severozápadě města. Musela sežrat něco zkaženého, říkali si.
 

Rentgenové vyšetření k překvapení všech ukázalo, že pes má žaludek plný jakýchsi chuchvalců. Po téměř dvouhodinové operaci měla veterinářka Ashley Mageeová odpověď - doga sežrala celkem 43 a půl ponožky. Mluvčí pohotovostní veterinární kliniky DoveLewis uvedla, že jde zřejmě o nejpodivnější případ v dějinách kliniky.

Zdroj: Dove Lewis Emergency Animal Hospital

 

Nemocnice DoveLewis poslala příběh doplněný rentgenovým snímkem do každoroční soutěže sponzorované veterinárním časopisem Veterinary Practice News, a vyhrála cenu.

Související obsah

Klinika DoveLewis napsala, že dánskou dogu poslali domů den po chirurgickém zákroku a stále žije. Nemocnice však nezmínila, čím se pes od ponožkové aféry krmí.

Zdroj: Dove Lewis Emergency Animal Hospital


 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz