Déšť

NIČIVÁ BOUŘE: Hasiče trápily zaplavené silnice a spadlé stromy!

NIČIVÁ BOUŘE: Hasiče trápily zaplavené silnice a spadlé stromy!
Zdroj: pozary.cz

Středočeští hasiči měli v pondělí odpoledne a večer napilno. Především v okolí Roztok u Prahy je totiž potrápila bouřka s přívalovým deštěm. Do terénu tak muselo hned několik hasičských jednotek.

Silná bouřka s přívalovým deštěm zasáhla okolí Roztok u Prahy, ale také Kladensko a Mělnicko. Řidiči jedoucí po dálnicích D8 a R7 museli často zpomalovat, výjimkou nebyly ani případy, kdy řada řidičů na dálnici kvůli silnému dešti úplně zastavila.

Související obsah

Přívalový déšť zaplavil zásobovací rampu jednoho ze supermarketů v Roztokách u Prahy. Zamířit tam proto musely hned 3 hasičské jednotky. Na okraji Roztok pak hasiče zaměstnal strom, který spadl na dráty vysokého napětí.

Z Roztok směrem na Prahu zase voda zaplavila podjezd, i zde museli zasahovat hasiči, kteří do města dorazili z širokého okolí. Kromě vody zaměstnaly hasiče také plameny. Hned na dvou místech nedaleko Prahy začaly uprostřed bouřky hořet stohy slámy. U Turska na Praze západ muselo u takového požáru zasahovat několik hasičských jednotek až do večerních hodin.

TN.cz

K tématu Déšť

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz