Voják

Voják přišel na pohřeb kamarádovi v šílených šatech! Neuvěříte proč

Voják přišel na pohřeb kamarádovi v šílených šatech! Neuvěříte proč
Zdroj: 22 Words

Britský voják Kevin Elliot se vsadil se svým spolubojovníkem a kamarádem Barrym Delaneym. Šílená sázka spočívala v tom, že jeden druhému mají přijít na pohřeb v nejšílenějším oděvu. A bohužel, po pár letech musel Barry svou sázku splnit.

Kevin a Barry se seznámili při službě v Afghánistánu a i po konci služby zůstali přáteli. Ještě v Afghánistánu si oba vojáci slíbili, že ten pokud jeden z nich zemře ve službě, ten druhý mu musí přijít na pohřeb v těch nejšílenějších šatech.

Tři roky po uzavření sázky se bohužel naplnilo to, čeho se Barry bál. Kevin zemřel. A Barry jako správný kamarád samozřejmě šel na pohřeb. A splnil svou sázku. Vzal si na sebe šílené křiklavě zelené šaty a vysoké růžové podkolenky.

Související obsah

Dalo by se čekat, že pozůstalí po zesnulém hrdinovi Kevinovi Delaneym budou proti jeho oděvu protestovat. Ale nestalo se tak. Všichni o slibu mezi kamarády věděli a nikdo na pohřbu šílené oblečení nekomentoval. Naopak. Barry šíleným oděvem vzdal svému kamarádovi velkou čest a hlavně splnil daný slib.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejvíce provokativní šaty světa. Kdo si je oblékl?

Svatba úchyláků: Družičky měly šaty ve tvaru pohlavních orgánů. Podívejte se!

hru, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz