Satan

Rodina volala Satana, matka lžící vydloubla chlapci (5) obě oči!

Rodina volala Satana, matka lžící vydloubla chlapci (5) obě oči!
Zdroj: isifa/MAFRA/Michal Klíma

Neuvěřitelný a nepochopitelný případ krutosti spojený se satanismem musí vyrazit dech i těm největším cynikům. Rodina při pekelném rituálu vydloubla obě oči malému chlapci!

Děsivé ceremonie se kromě matky nebohého hocha učástnili i jeho prarodiče, teta i dva strýcové. Pětiletý Fernando musel nejprve nucen vzývat Pána temnot a zkoušel ho spolu s příbuznými přivolat a zahájit tak konec světa.


Matka hochovi dokonce přikázala, aby při prozpěvování zavřel z respektu k Satanovi oči. Jenže Fernando byl tak vyděšený, že oči zavřít nedokázal.

Související obsah


Když vyvolávání selhalo, jeho matka Maria popadla dřevěnou lžíci a provedla něco nepochopitelného. Zatímco ostatní příbuzní Fernanda drželi, žena mu lžící vydloubla obě oči. Jenže chlapcův nelidský řev zburcoval sousedy, kteří přivolali policisty.


Nyní mexický soud všechny aktéry děsivého zohavení potrestal vězením - v celách satanisti stráví následujících třicet let svých životů. Malý Fernando dostal oči skleněné a nyní se učí poznávat svět jen s pomocí ostatních smyslů.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Satan

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz