Nicole Kidman

Nicole Kidman v slzách! Její rodinu zasáhla tragická událost

Nicole Kidman v slzách! Její rodinu zasáhla tragická událost
Zdroj: isifa.com

Slavná herečka Nicole Kidman, kterou diváci znají například z filmu Moulin Rouge, zažívá smutné časy! Při nehodě v Singapuru dnes zemřel její otec doktor Anthony Kidman.

Podle deníku Daily Mail doktor Kidman zemřel, když nešťastně upadl v Singapuru. Byl tam navštívit jeho dceru Antonii s manželem Craigem Marranem a jejich šest dětí. O události informují zahraniční média, doktorovi blízcí ale o tragédii zatím mlčí.

Rodina byla společně viděna naposledy v červnu, když si slavná herečka, její manžel Keith Urban a doktor Kidman vyrazili na červený koberec v Sydney.

Nicol Kidman měla se svým otcem velmi blízký vztah a už dříve svého otce popisovala jako "velkého" muže. "Je to skvělý otec, mohu mu zavolat ve tři ráno a on tu pro mě bude," řekla před časem médiím.

Související obsah

Nicole Kidman se narodila v Honolulu na Havaji v roce 1967. Rodina se přestěhovala do Sydney North Shore, když byly herečce čtyři roky. Doktor Kidman byl klinický psycholog v nemocnici Royal North Shore a ředitel oboru Psychologie zdraví na Technologické univerzitě v Sydney. 

ČTĚTE TAKÉ:

Herečky z bakelitu: Tori Spelling je kvůli plastikám bez peněz, Nicole Kidman ztrácí přirozený úsměv!

Pozor, padá hvězda! Nicole Kidman přejel fotograf na kole

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz