Kriminálka Anděl

VIDEO: Když se zraní i kaskadér, není to žádná legrace!

Už dnes pokračuje na obrazovkách televize Nova čtvrtá řada populárního seriálu Kriminálka Anděl, ve kterém není nouze o akční scény plné kaskadérů. Bohužel ne vždy proběhne natáčení kaskadérských scén hladce a bez komplikací.

To je případ i scény, která se objeví tuto neděli v epizodě nazvané Benzín a krev. Kaskadéra, který zastupuje herce Václava Koptu, nabere automobil, přes který měl "přeletět“, ale místo toho nešťastně propadl čelním sklem a zranil se.

"Čelní sklo mu lehce rozřízlo hlavu. Na každém takovém natáčení je samozřejmě záchranka, která kaskadéra ošetřila, ránu mu vyčistili a je v pořádku,“ prozradil zdroj z natáčení. Ke zranění kaskadéra došlo při ostré klapce a záběr je použit ve finálním sestřihu.

Související obsah

O čem bude nový díl Kriminálky Anděl vysílaný ve 20.20 na Nově? Když je nalezena mrtvola majitele auto půjčovny v kufru jednoho z jeho luxusních automobilů, zdá se, že policisté nebudou mít složitou práci. Přístup do půjčovny a k vozům je přece jen omezený. Jak se ale ukáže, všechno je trochu komplikovanější, než se zpočátku zdálo.

Vše o Kriminálce Anděl najdete zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz