Pražská policie varuje rodiče před mužem a ženou v octavii, kteří na Jižním městě lákají do auta školáky. Minulý týden to zkusili hned dvakrát.
"Muž se ženou lákali školáky k sobě do auta přímo u základních škol v ulicích K Milíčovu a Ke Kateřinkám. Oba devítiletí hoši se ovšem nenechali přemluvit a utekli pryč," říká mluvčí pražské policie Jan Daněk.
Policisté podle něj rozhodně nehodlají nic podcenit a u základních škol tak hlídají muži zákona. A to jednak ti "běžní" v uniformách, ale i kriminalisté v civilním oblečení.
Školáky se snažila přemluvit dvoučlenná posádka červené octavie a černou kapotou. "Ženě je kolem čtyřiceti let, má krátké tmavé vlasy a na ruce tetování. Maskovala se černými slunečními brýlemi," popsal Daněk.
Muž z podezřelého auta je středního věku i postavy, má tmavé vlasy po ramena a i on se minulý týden schovával za slunečními brýlemi.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Otec přisthl pedofila, který obtěžoval jeho syna. Takto ho zmlátil
Herec z Jurského parku rok znásilňoval třináctiletou dívku
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz