Pejsek Dejl žije 9 let v kleci útulku! Dejte mu svobodu

Pejsek Dejl žije 9 let v kleci útulku! Dejte mu svobodu
Zdroj: facebook.com

Devět let žije v útulku, devět let čeká na majitele. Zatím marně. Krásný a hodný pejsek ale stále čeká, že si ho jednoho dne někdo vyzvedne a stane se mu hodným páníčkem.

Dovedete si představit, že většinu života prožijete zavření v kleci? Jen tu a tam se dostanete ven na sluníčko, jen tu a tam na vás někdo promluví vlídné slovo? Tak přesně takový život prožil kříženeček Dejl, který už léta žije v útulku v Příměticích na Znojemsku.

"Dejlovi utekla štěněcí léta, mladistvá léta, dospělá léta, utekl mu celý život, který musel strávit za mřížemi v kotci. Objeví se někdo, kdo mu dá po 9 dlouhých letech domov? Jeho první jedinečnou lásku? Bude tu někdo, kdo se nebude ptát, prostě nasedne do auta, rozjede se pro něj a dopřeje mu konec života tak nádherný, aby mu vynahradil promarněná léta?" ptá se na Facebooku Niky, která jeho fotku zveřejnila.

Dejl je kříženec. Jsou v něm vidět geny jezevčíka, retrievera, špice i čivavy. Každopádně nemá průkaz původu. Možná už na světě nebude dlouho, možná tu ale ještě pět let bude. Každopádně si nezaslouží prožít pět dalších let v kotci! Dáte mu svobodu právě vy?

Související obsah

Pokud sháníte dobrého přítele, Dejl je v útulku Přímětice na jižní Moravě. Domluvit se můžete i po telefonu na čísle 603 487 082.

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pes

Důležité Události

Píše se na Deník.cz