Koloběžka

Dívka (7) vjela na koloběžce přímo pod auto, je mrtvá

Dívka (7) vjela na koloběžce přímo pod auto, je mrtvá
Zdroj: Policie ČR

Smrtí skončila v pondělí odpoledne hra sedmileté školačky na Královéhradecku. Dívka na koloběžce totiž v Předměřicích nad Labem vjela přímo pod auto.

"Volkswagen Passat řídila sedmatřicetiletá žena, která už přes veškerou snahu nedokázala srážce zabránit. Dechová zkouška na alkohol byla negativní," řekla v pět hodin odpoledne TN.cz mluvčí policie Ivana Ježková.


Dívenka neměla šaci srážku s robustním osobákem přežít. K nehodě dokonce vzlétl i záchranářský vrtulník, zpátky se ovšem musel vracet prázdný.

Související obsah


"Silnice je momentálně kvůli pokračujícímu vyšetřování nehody uzavřená, je stanovená objížďka. Rodiče dívky jsou v péči našich psychologů," doplnila Ježková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz