APLIKACE TN.CZ
Sexuální obtěžování

Strach na Příbramsku: Muž tam obtěžoval malou holčičku!

Strach na Příbramsku: Muž tam obtěžoval malou holčičku!
Zdroj: isifa.com

Další obtěžování dětí řeší policisté na Příbramsku. U Sedlčan se pokusil muž navázat kontakt s malou dívenkou, ta ho naštěstí ignorovala. Další dívenku vyděsil přímo v Příbrami muž, který se před ní obnažoval.

Nedávná tragická smrt Elišky v Klášterci nad Ohří vyděsila rodiče po celé republice. Děti byly nejen svými rodiči, ale i učiteli ve školách znovu poučeny, jak se mají chovat při kontaktu s neznámou osobu.

"Rodiče i děti si nyní více všímají svého okolí a hlásí podezřelé chování. U škol policie a strážníci zesílili výkon služby," uvádí příbramská policejní mluvčí Monika Schindlová.

Související obsah

Na Příbramsku vyšetřují za poslední dobu policisté hned dva případy obtěžování děti. Na Sedlčansku se s malou dívenkou pokusil navázat kontakt neznámý muž. Dívka ho ale ingnorovala a muž proto z místa odešel.

"Další dívenka viděla v Příbrami muže, který se měl na veřejnosti obnažovat. Nejedná se o první případ tohoto exhibicionisty, již jsme obdrželi jiná oznámení. V dané lokalitě jsme okamžitě zintenzivnili výkon služby, na kterém spolupracujeme i s městskou policií. Již máme k dispozici i nějaké indicie, které by mohly vést k dopadení pachatele, který se svým jednáním dopouští přečinu výtržnictví," doplnila mluvčí.

Související obsah

Podle policie nelze takovéto případy bagatelizovat a je potřeba je vždy oznámit na tísňové lince 158. Policisté rovněž žádají, aby se jim ozvali svědci těchto dvou konkrétních případů.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Otec přisthl pedofila, který obtěžoval jeho syna. Takto ho zmlátil

Tato žena spala s osmiletým chlapcem. Půjde na dva roky do vězení

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz