Prostituce

Petra je v 6. měsící a přesto se živí prostitucí: Kdo chce těhotnou?

Petra je v 6. měsící a přesto se živí prostitucí: Kdo chce těhotnou?
Zdroj: TV Markíza / pořad Reflex

Čtyřiadvacetiletá Petra je v šestém měsíci těhotenství. Její životní situace není dobrá, proto se rozhodla vydělávat peníze vlastním tělem. Proč tak hazarduje se svým zdravím?

Často slýcháme o smutných případech, kdy klient napadl prostitutku. Možná si řeknete, že z části si za to mohou samy, že k takovému způsobu obživy patří i rizika. Některé z dívek však k tomu byly donuceny kvůli životní situaci. Takový je i příběh mladé Petry z Bratislavy.

Reportéři pořadu Reflex slovenské Televize Markíza, navštívili jednu z nejhorších ulic v Bratislavě, kde často postávají prostitutky, které čekají na své klienty. Našli tam i čtyřiadvacetiletou Petru, která ale byla od ostatních žen odlišná. Byla v šestém měsíci těhotenství.


Související obsah

Neshody v rodině a závislost na drogách ji dohnaly až sem. Paradoxem je, že se Petra z těhotenství těšila. Otcem je údajně její bývalý přítel. Ten ji však po pár měsících těhotenství opustil. Nezbývalo jí prý proto nic jiného.


PODÍVEJTE SE NA CELÝ PŘÍBĚH PETRY V REPORTÁŽI:

Už na první pohled nebyl Petřin zdravotní stav dobrý. V takových životních podmínkách ohrožovala nejen sebe, ale i své dítě.
Nakonec ji reportéři přemluvili, aby se spojila s terénními sociálními pracovníky. Redakce Reflexu jí dala i finanční prostředky na několik dní. Petra slíbila, že je použije na ubytování a na ulici se už nevrátí.


ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Přítel mě opustil - těhotnou!

VÁŠ PŘÍBĚH: Pekelné těhotenství! Málem jsem nepřežila!

VÁŠ PŘÍBĚH: Otěhotněla jsem, otec dítěte se zamiloval do "šestnáctky"

Mám zničený život, tvrdí Brňan, který prý přepadl dvě mladé ženy

TN.cz / vem / TV Markíza,
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz