Týraná fenka, kterou uvázali ke stromu, má novou rodinu!

Příběh fenky Jessie, kterou někdo uvázal v lese má šťastný konec. Ve čtvrtek si pro ni do útulku v Krásném lese přijela nová rodina.

Fenku Jessie na začátku září zachránil pan Jilemnický v Kunraticích na Frýdlantsku. Našel ji uvázanou v lese. Okolo čumáčku měla omotanou elektrikářskou lepicí páskou, aby nemohla štěkat. Její stav se po vysvobození zhoršil. Poraněná místa, se jí obnažila až na kost. Ve čtvrtek ale přišel její šťastný den. Odvezla si ji rodina ze Svitav a Jessie nabídne lepší život.

Po třech nedělích se Jessie konečně dočkala. Její noví majitelé do útulku v Krásném Lese přijeli až z 200 km vzdálených Svitav. Tam na Jessie čeká další psí kamarádka. Ze čtyřiceti lidí, kteří jí chtěli nabídnout domov, útulek vybral právě tuto rodinu.


Související obsah

Jessie toho za svůj štěněcí život od lidí mnoho dobrého nezažila. Nebýt pana Jilemnického, zemřela by v lese hlady a žízní. Po týdnu se stav Jessie zhoršil. Rány po pásce se na tlamě obnažily na kost. K tomu se rozvinula infekce. Fenka trpělivě snášela bolestivou léčbu. Útulek mezitím zasypávaly žádosti o adopci Jessie. Lidé přispěli na její léčbu i na krmení.

PSALI JSME:

Pejsek spadl do asfaltu a zkameněl, zachraňovali ho 2 dny!

VIDEO: Absolutní štěstí. Tatínek koupil dětem vytoužené štěňátko, ty nemohly radostí mluvit

Otec fotil svou dceru v průběhu třiceti let. Tato fotogalerie vás vezme za srdce

Žilkové šlo o život! Šel po ní nejděsivější vrah Česka

TN.cz / vem,
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pes

Důležité Události

Krátká zpráva

Lidi v karanténě odvolí ve středu 6. října

Prezident Miloš Zeman vyhlásil termíny hlasování pro lidi v karanténě. Volit do Poslanecké sněmovny budou 6. října. V pobytových zařízeních, mezi které se řadí například domovy důchodců, se bude volit ve čtvrtek 7. října. Rozhodnutí spolupodepsal předseda vlády Andrej Babiš.

Píše se na Deník.cz