Zubní pasta

Originální umělec! Neuvěříte, čím vším maluje obrazy!

Originální umělec! Neuvěříte, čím vším maluje obrazy!
Zdroj: cristiamramosart.com

Pryč jsou doby, kdy se malovaly obrazy klasickými barvami. Novodobí umělci vymýšlí různé nové techniky. Podívejte se, čím vším se dá malovat!

Mladý mexický umělec Cristiam Ramos patří mezi tvůrce, kteří rádi vyhledávají různé inovace a nové netradiční techniky uměleckého vyjádření. Za svoje práce dostal už 15 mezinárodních ocenění.

Související obsah

Kromě toho, že maluje na motýlí křídla, vyrábí obrazy a sochy z bonbonků, řadu děl namaloval i laky na nehty. Jako další netradiční techniku využil zubní pastu, kterou namaloval několik podobizen známých umělců. Podívejte se v galerii!

ČTĚTE TAKÉ:

Umělec složil z hlíny portrét průměrného Američana. Najdete ho na obrázku

Divná ryba: V hubě měla lidské zuby! MÁME FOTO

mis, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz