Zdena Novotná

LEGENDA INTERNETU: Do lesa už jedině s píšťalkou!

Redakce TN.cz se rozhodla navštívit paní Zdenu – ženu, kterou proslavila dnes již legendární reportáž TV Nova o jejím nedobrovolném nocování v lese. Dojeli jsme se jí zeptat, jak jí zmiňovaná reportáž změnila život a co říká na videa parodující její noční zážitek.

Paní Zdena pracuje v jednom z pražských veslařských klubů, obsluhuje občerstvení a je nápomocna mladým závodníkům. Dle jejích slov je ráda mezi mladými lidmi. Že by byla celebrita, si nemyslí, ale přiznává, že ji lidé často poznávají. I mezi svými přáteli si musela vytrpět nějaké ty vtipné poznámky na její televizní účinkování.

Z toho, že po probdělé noci v kořenovém zajetí přijely štáby hned dvou televizí, nadšená nebyla. "Byl jakýsi dobrák, který byl velice rychlý a vyšlo to v nejmenovaném plátku ještě ten den," prozradila nám paní Zdena. Toho se televize chytla a přijela také. Díky tomu vznikla reportáž, kterou dnes nezná jen málokdo.

Související obsah

Aktérka reportáže ale říká, že to ve skutečnosti tak vtipné nebylo. Trápila ji zima, beznaděj i divoká prasata, kterých je prý v okolí hodně. "Bez píšťalky moji kamarádi v mém věku do lesa už prostě nejdou. A já už vůbec ne," dodává paní Zdena. Od tohoto zážitku se celkově bojí chodit na místa, kde je sama.

Ze stromu, u kterého paní Zdena strávila noc, se díky reportáži stala turistická atrakce. Často se na něj chodí kouknout skupinky lidí a někteří se u něho i fotí. "Jednou, když jsme tam opět přijeli, tak se tam šla vykoupat mládež. Nechtěli jsme je tam pustit, protože je to soukromý pozemek, tak oni doslova a do písmene řekli, aby jim kolegové ukázali ten strom, kde ta tlustá pr*elatá bába zapadla," vypráví trochu s nechutí paní Zdena.

A co vzkazuje paní Zdena těm, kteří se jí posmívají? "Na posměváčky jsou háčky, může se to stát naprosto každému," říká. Zároveň však dodává, že i ona se některým vtipům na toto téma musela sama zasmát. Je vidět, že paní Zdena umí život brát s nadhledem a ze své internetové popularity se rozhodně nehroutí.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz