Porsche

V Praze někdo sešrotoval Porsche a utekl!

V Praze někdo sešrotoval Porsche a utekl!
Zdroj: TN.cz

V pražské ulici Kučerové někdo v noci na sobotu sešrotoval Porsche a z místa utekl. Auto porazilo sloup, dopravní značku a skončilo mimo silnici na louce.

Nehoda se podle oficiálního webu policie stala minutu před půlnocí. Když ale na místo dorazila hlídka pražské Pohotovostní motorizované jednotky, řidič už v autě ani v jeho okolí nebyl.

Auto jelo podle všeho po Hřenské ulici směrem od Ďáblické, když jeho řidič nezvládl řízení a vyjel ze silnice. Tam auto porazilo nejprve sloup a pak dopravní značku. Nakonec skončilo Porsche na louce mimo silnici.

Po řidiči, nebo řidičce nyní policisté pátrají.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Porsche

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz