Pardubice

Záhadná smrt v hotelu! Matku se synem našli mrtvé na pokoji

Záhadná smrt dvou lidí v hotelovém pokoji v Pardubicích. Dvě mrtvá těla – podle informací TV Nova matky se synem – objevil na pokoji hotelu Arnošt personál.

Místo si okamžitě převzali kriminalisté. Jak oba zemřeli, by měla určit až nařízená pitva. Podle prvotních informací, by se však nemělo jednat o násilnou smrt s cizím zaviněním.

Dva hosty v bezvědomí objevil v pokoji hotelu Arnošt krátce po poledni personál – přivolaný lékař už ale mohl konstatoval jen smrt. Podle prvotních informací, které kriminalisté uvolnili, by se však nemělo jednat o násilný trestný čin s cizím zaviněním.

"V tuto chvíli není jasné, jakým způsobem došlo k úmrtí, byla nařízena soudní pitva," řekla TV Nova Eva Maturová, mluvčí pardubické policie.

Dvojice se mohla třeba otrávit jídlem, předávkovat léky či drogami nebo dokonce spáchat společnou sebevraždu. Podle našich informací jsou mrtvými 42letý muž a jeho 66letá matka. Žádné podrobnosti zatím nechtějí uvolnit ani zaměstnanci hotelu, ani kriminalisté. Výsledky pitvy, a tedy i nejpravděpodobnější příčinu smrti, budou znát během několika příštích dní.

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz