Klášterec nad Ohří

Zvrat ve vyšetřování sadistické vraždy Elišky: Bylo to zcela jinak!

Zvrat ve vyšetřování sadistické vraždy Elišky: Bylo to zcela jinak!
Zdroj: TN.cz

Reportérům TV Nova se podařilo zjistit novou a důležitou informaci k případu znásilnění a vraždy devítileté Elišky z Klášterce nad Ohří. Obviněn je pětadvacetiletý Roman Kalužík.

K brutální vraždě devítileté dívky se přiznal její vzdálený příbuzný Roman Kalužík. Veřejnost chválila rychlou a kvalitní práci policie, jenže reportérům TV Nova se podařilo zjistit zcela novou informaci.

Obviněný Roman Kalužík, se podle informací TV Nova, přihlásil policii sám. Měla ho k tomu donutit bývalá přítelkyně, se kterou má syna. Věděla totiž, že Elišku v den jejího zmizení viděl, a proto ho přiměla, aby šel na policii.

Jeho bývalá přítelkyně ho před školou  viděla čekat na Elišku. Když ze zpráv zjistila, co se stalo, zatlačila na něj a donutila ho jít na policii. "Trestně stíhaná osoba se dostavila sama na policii, bylo to z toho důvodu, že byl svědky spatřen toho rozhodného dne ve společnosti té nezletilé dívky," sdělil TV Nova František Stibor, dozorující státní zástupce.

Související obsah

Kalužík se ale nejdřív k vraždě přiznat odmítal. Jenže pro policii byl tím posledním, kdo Elišku viděl živou a tedy i hlavním podezřelým. Proto ho zadržela.

Podle vyšetřovatelů se Kalužík na znásilnění a vraždu připravoval. Elišku znal velmi dobře, byl totiž jejím strýcem. Během listopadu budou Kalužíka zkoumat znalci, před soud by se mohl dostat ještě do konce roku. 


Podívejte se na reportáž: 


sta, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz