Nemoc

Dívka (11) umírá a radost měla z paruky: Učitelka jí ji zakázala!

Dívka (11) umírá a radost měla z paruky: Učitelka jí ji zakázala!
Zdroj: Isifa / Splash News

Trestuhodný nedostatek taktu a shovívavosti prokázala učitelka ze základní školy, které bylo úplně jedno, že má žačku trpící nevyléčitelnou chorobou!

Jedenáctiletá dívenka trpí takzvanou progerií, takže už v tomto věku vypadá jako stařenka a má před sebou jen pár let života. Proto i přišla o všechny vlasy.


Navzdory chorobě ovšem Ashanti odmítá být zavřená doma, snáší zírání i litování ostatních a chodí do školy. Aby ovšem mezi spolužáky nemusela sedět jako plešatá holčička, nosila ještě nedávno do hodin paruku.



Jenže její učitelka evidentně nebere na nikoho a nic ohledy a se slovy: "Sundej si to, není tu přece zima", donutila malou Angličanku, aby si falešné vlasy odstranila.

Související obsah


Malá Ashanti se cítila tak ponížená, že má nyní problémy se do školy vrátit. Učitelku kupodivu podpořilo i vedení školy, podle kterého je paruka prý přípustná pouze tehdy, pokud nebude stíhat topení ve třídách.


Učitelka svůj velmi diskutabilní krok zdůvodnila tím, že by prý Ashanti mohla inspirovat spolužáky k tomu, aby si také barvili vlasy. Asi si neuvědomila, že mají doma rodiče, kteří by jim to dovolili jen stěží.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Rozkošné! Dvouletý chlapec po obrně hraje fotbal jako profík

Chudák Hugh Jackman: Zase se léčí s rakovinou

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz