Televize

TRAPAS v přímém přenosu! Reportér místo vstupu močil!

Televizní stanici NBC se povedl pořádný trapas, a to v přímém přenosu. Moderátor dal slovo reportérovi do terénu, ale ten zrovna nebyl připravený.

Velmi pobavení byli diváci americké zpravodajské stanice NBC. V sobotu večer se chtěl moderátor Lester Holt, který seděl ve studiu v New Yorku, zeptat svého kolegy Mika Seidela na to, jaké je počasí v Cukrových horách v Severní Carolině.

Jenže ve chvíli, kdy režie přepojila obraz na Seidela, stál meteoreportér zády ke kameře. Když ho moderátor pozdravil, začal se Mike vrtět a ozvalo se "Why?", tedy "Proč?" Reportérovi zřejmě bylo velmi trapně a na živý vstup vůbec nebyl připraven.

I když není zcela jasné, co reportér v tu chvíli dělal, mnozí se domnívají, že močil, píše Daily Mail. Scéna končí tím, jak si Mike Seidel upravuje kalhoty a nandavá rukavice.

Video někdo krátce po odvysílání vložil na portál YouTube, kde se stalo hitem. Meteorolog Seidel je znám svou aktivitou na sociálních sítích. K této události se ale zatím nevyjádřil, protože jeho profily na sociálních sítích po sobotní události zcela utichly.

ČTĚTE TAKÉ:

Klepou se vám ruce? Bacha! V Číně dostanete pokutu za močení mimo mísu

Další uniklé VIDEO: Hvězda Big Bang Theory se nechala natáčet při močení

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz