Sexy muž

DALŠÍ SEXY VĚZEŇ: Dámy, tenhle grázl vám zlomí srdce! Seznamte se!

DALŠÍ SEXY VĚZEŇ: Dámy, tenhle grázl vám zlomí srdce! Seznamte se!
Zdroj: Oficiální zdroj

Je to pár měsíců, co se grázl a člen gangu Jeremy Meeks stal doslova přes noc internetovou celebritou. Stačilo, aby se nechal zatknout a zapózoval pro policejního fotografa.

Meeksův uhrančivý pohled a tetování ohromily ženy po celém světě a objevily se spekulace, že tenhle třicetiletý americký kriminálník je asi nejvíc sexy trestancem na celém světě.


Zdroj: facebook.com


Teď má ovšem fešák Meeks vážnou konkurenci - o rok mladšího Seana Koryho, kterému na Halloween tak trochu přeskočilo. Bez důvodu se totiž vrhnul na jednoho účastníka halloweenské párty, který se převlékl za známou tvář televizní stanice Fox.

Související obsah


Když ovšem Kory mužův převlek spatřil, zařval "Nesnáším Fox" a na překvapeného cizince se vrhnul a začal ho mlátit hliníkovou tenisovou raketou, kterou měl zrovna po ruce.

Zdroj: oficiální zdroj/ TN.cz


Dredař Kory se po zveřejnění policejního portrétu stal podobně jako nedávnou Meeks internetovou celebritou a už se spekuluje, jestli ho neosloví nějaká firma s nabídkou modelingového kontraktu. Ten měl dostat i Meeks, ale ukázalo se, že šlo o pouhou fámu.


ČTĚTE TAKÉ:

Nejkrásnější vězenkyně: Potřebovaly by na holou!

Hezounci z basy: Tito chlapci by se ve vězení neměli ohýbat pro mýdlo

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz