Myš

HNUS: Myš se proháněla mezi rohlíky v supermarketu

HNUS: Myš se proháněla mezi rohlíky v supermarketu
AUTO THUMB FROM VIDEO

Po facebooku se jako lavina šíří video, které natočil jeden ze zákazníků českých supermarketů. Zachycuje, jak v přihrádce mezi rohlíky vesele dovádí myš.

Video nahrál toto úterý Pavel Kudlík, který se s ním také pochlubil na svém facebookovém profilu. Do dneška dosáhl počet sdílení téměř čtyř tisíc. Reakce lidí jsou smíšené.

"Fuj, tak co to je, že mysi lítají po jídle? Hnus fakt," je zástupce jedné z nejobvyklejších reakcích na facebooku. Další zase oponují, že v dnešním potravinovém průmyslu se do jídla dostanou mnohem škodlivější látky, než že je pošlape jedna myška.

Související obsah

Není to rozhodně první případ v tuzemsku, kdy se v supermarketu našli myši. V dubnu loňského roku měl podobné problémy v karlovarském Penny marketu. Kvůli špatným hygienickým podmínkám, které nezaručovaly zdravotní nezávadnost prodávaných potravin, kontroloři okamžitě supermarket uzavřeli. Zároveň firmě nařídili, aby stáhla všechny výrobky, s nimiž hlodavci přišli do kontaktu.

Karlovarská prodejna byla uzavřena pouhý den. Firma totiž zajistila deratizaci a postarala se o to, aby supermarket odpovídal hygienickým předpisům. 

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz