Češka

Horor na dovolené: Češku brutálně znásilnily tyto odporné zrůdy

Horor na dovolené: Češku brutálně znásilnily tyto odporné zrůdy
Zdroj: oficiální zdroj

Měla to být dovolená snů, změnilo se to v noční můru. Turistka z Česka (38) si chtěla jít zaplavat, vrhli se na ni dva opilí mladíci, znásilnili ji, zmlátili ji a nahou ji pohodili do člunu. Žena se zotavuje v nemocnici.

Osmatřicetiletá Češka si chtěla dopřát luxusní dovolenou na ostrově Mauricius, místo toho si prožila horor, na který do smrti nezapomene. Chtěla si jít jen večer zaplavat do moře, bohužel si jí všimli dva místní mladíci Ashil Figaro (21) a Shakeel Gaffar (26) a začali jí dělat sexuální návrhy.

Když odmítla, vytáhli ji z vody a brutálně ji znásilnili, uvedl portál defimedia.info. Protože se pokoušela křičet o pomoc, surově ji zmlátili. Potom ji odvlekli do loďky, kde ji znovu znásilnili. Nakonec jí ukradli mobil a iPad a utekli. K činu se v klidu přiznali s tím, že byli opilí a chtěli si užít.

Související obsah

Nahou ženu v šoku našla v loďce její vlastní matka, která se po ní sháněla. Kolem kanoe uviděla její rozházené plavky. Znásilněnou a zbitou dceru odvedla na policii. Ta oba útočníky záhy dopadla.

"Ashil a já jsme vypili tři láhve vína a chtěli jsme si užít. Potkali jsme několik turistek, ale všechny nás odmítly. Potřebovali jsme ukojit naše potřeby," uvedl podle portálu Gaffar jako vysvětlení jejich odporného činu. Češka, která s matkou trávila dovolenou ve městě Mahebourg, se teď zotavuje v tamní nemocnici.
 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO, které nechcete vidět. Sadistický otec bije a znásilňuje svou dceru

Tato kráska prý znásilnila muže ve spánku. A možná za to půjde do basy

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Češka

Důležité Události

Píše se na Deník.cz