Otrava

Na plese v Třeboni otrávili dívky. Jedna má poleptané vnitřnosti

Policie pátrá po neznámém pachateli, který měl na maturitním plese v Třeboni nasypat dvěma dívkám něco do pití. Ty pak po vypití "otráveného" nápoje skončily v nemocnici. Jedna má vážně poleptané orgány, druhá byla ošetřena na pohotovosti.

Dívky si užívaly maturitní ples třeboňské Obchodní akademie  v kulturním centru Roháč, dokud jim někdo pravděpodobně nedal do odloženého pití neznámou žíravinu. Případem se od dnešního rána zabývají jindřichohradečtí kriminalisté.

"V průběhu pátečního maturitního plesu v Třeboni požily zatím nezjištěnou chemikálii. Jednadvacetiletá dívka z Hradecka musela být s vážným zraněním vnitřních orgánů převezena do nemocnice. Druhá žena byla ošetřena na pohotovosti," uvedla policie v tiskové zprávě.

Podle informací TN.cz přimíchal někdo dívkám do coly čistič odpadu. Jedna z nich stačila pití vyplivnout a má poleptaná ústa, druhá však nebezpečnou směs spolkla a žíravina jí poškodila vnitřní orgány.

Policie vyzývá návštěvníky maturitního plesu v Třeboni, aby se jim ozvali na linku 158. Přivítají jakékoliv informace, které by mohly vést k dopadení pachatele.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz