Nehoda

Alkohol za volantem! Opilec totálně zrušil Passata

Alkohol za volantem! Opilec totálně zrušil Passata
Zdroj: TN.cz

Vážně vypadající havárii vyšetřují od brzkých sobotních hodin středočeští policisté. V Jesenici u Prahy řidič Passatu nezvládl řízení a sjel do příkopu, kde narazil do betonové příkopové propusti.

Havárie se stala v Říčanské ulici před třetí hodinou ranní. Řidič Passatu, jedoucí z centra obce, najel se svým vozem na mimoúrovňový betonový ostrůvek a ztratil nad svým vozem kontrolu. Neovladatelný vůz pak asi po sto metrech přejel do protisměru, kde sjel do příkopu a narazil do betonové propusti. Z převráceného auta museli zaklíněného řidiče vyprostit hasiči pomocí hydraulické techniky. Z vozu se jim ho padařilo vytáhnout střešním oknem.

Muž za volantem, který podle policistů snad ani nebyl připoután, měl mít pozitivní dechovou zkoušku. Měřicí přístroj podle nich signalizoval hodnotu přesahující dvě promile alkoholu v dechu. Zraněného řidiče následně záchranná služba odvezla do nemocnice.

Muže, který z hrozivě vyhlížející havárky vyvázl naštěstí jen s lehčím zraněním, tak patrně čeká kromě náhrady škody majiteli vozu i obvinění z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Do protestujících lidí vrazilo auto, přejelo jednu ženu

Děsivá nehoda na Rakovnicku: Řidič po srážce uhořel!

Chcete prodat auto? RADY, jak získat co nejvíc peněz

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz