Český slavík Mattoni 2014

Nejlepší FOTKY A VIDEA: Tohle byl Český slavík 2014! REPORTÁŽ

Nejlepší FOTKY A VIDEA: Tohle byl Český slavík 2014! REPORTÁŽ
Zdroj: TN.cz

Poprvé v historii jste měli jedinečnou možnost sledovat zákulisí Českého slavíka Mattoni 2014. Sledovali jsme předávání cen on-line.

Předávání cen ankety Český slavík Mattoni 2014 proběhlo ve velkolepém stylu. Plno známých osobností zpovídala v zákulisí moderátorka Gabriela Partyšová. A velká show samozřejmě probíhala i na pódiu.

Vítězové ankety populární hudby Český slavík Mattoni 2014 byli vyhlášeni ve Státní opeře v Praze v přímém přenosu televize Nova. 

SLEDOVALI JSME ON-LINE: 

22:50 Předávání cen ankety Český slavík Mattoni 2014 je u konce, stejně jako náš ON-LINE. Děkujeme za pozornost!

22:47 Bývalá první dáma Dagmar Havlová vyhlašuje kategorii Absolutní vítěz. Je jím zpěvák Karel Gott. "Měl jsem opravdu dobrý rok. Vydal jsem album, které vyšlo s pomocí přátel. A za to jim moc děkuji," říká absolutní vítěz. 

22:41 Cenu v kategorii Objev roku přichází vyhlásit Michal Hrdlička s Lucií Borhyovou. A vyhlašují, že vyhrává Elis. Mladá zpěvačka děkuje prostřednictvím písně. 

22:37 Vystupuje Aneta Langerová. Zpívá píseň s názvem "Tráva". 

22:34 Karolína Kurková ukončuje hlasování v kategorii Objev roku. 

22:25 Dominik Hašek předá Zlatého slavíka. Vítězem je Karel Gott. Místo děkování zpěvák sděluje dojmy ze svého turné, které v současné době absoluvuje. A sklízí ovace. 

22:20 Stříbrného slavíka v kategorii Zpěváci vyhlašuje slavný fotograf Jan Saudek. Vyhrává zpěvák Tomáš Klus. Není přítomen, proto posílá zdravici. 

22:15 Se skladbou "V blbým věku" vystupuje Xindl X, který už na pódiu jednou byl kvůli převzetí ceny.

22:13 "Třetí místo v kategorii zpěvák získává Richard Krajčo," vyhlašuje Halina Pawlovská. Zpěvák děkuje ze záznamu. 

22:12 - ZE ZÁKULISÍ: Měli jste vidět výraz Dominika Haška, když mu Gábina Partyšová tvrdila, že ho líbala na ústa. Dominik uvedl, že si to nepamatuje a začal rudnout. Gábina ho dlouho nenapínala a prozradila mu, že líbala pouze jeho figurínu v muzeu voskových figur. Kdo si v tu chvíli nejvíc oddychl byla zřejmě Haškova partnerka Libuše Šmuclerová. Gábina každopádně nyní už ví, že umí Dominátorovi zahrát i mezi betony.

22:11 Nyní přichází na řadu kategorie Zpěvák. Nominováni byli: Michal David, Vojta Dyk, Karel Gott, Tomáš Klus, Richard Krajčo a Daniel Landa.

22:06 Libor představuje cenu Hvězda internetu. Cenu má vítězi předat právě Linda Vojtová se svým dědečkem. Vyhrává VOXEL

22:05 - ZE ZÁKULISÍ: Linda Vojtová dorazila na Slavíky s dědečkem Vadimem Petrovem. Bylo to moc milé setkání. Linda uspořádala dědovi koncert a pochlubila se, že měl standing ovation.

Zdroj: TN.cz

22:01 - ZE ZÁKULISÍ: "Já už moc ven nechodím. Maximálně tak do nevěstince. Ale na Slavíka sem vyrazil," uvedl v zákulisí fotograf Jan Saudek.

Zdroj: TN.cz

22:00 Po vyhlášení vítěze leteckého zájezdu od cestovní kanceláře Alexandria, vystupuje Lucie Bílá. Zpívá píseň s názvem "Modi", v doprovodu Petra Maláska. 

21:48 Na pódium ochranka přivádí Pavla Novotného ve svěrací kazajce a s roubíkem. Má předat cenu interpretovi, který byl letos nejsledovanějším na internetu. Kvůli roubíku ale nemůže, a tak se role ujímá Libor Bouček. Vítězem je Xindl X.

21:43 - ZE ZÁKULISÍ: Gábina Partyšová a Pavel Novotný se právě před kamerou TN.cz usmířili. Gábina za Pavlem došla, on byl milý. Ona mu řekla, ať je na ty celebrity hodnější, že bude mít lepší karmu. Pavel jí řekl, že druhé dítě ho změnilo, že trochu ubere a na závěr řekl, že to Gábině hodně sluší.

21:42 Vystupuje Ondřej Brzobohatý a Peter Cmorik se skladbou Vietor. 

21:41 - ZE ZÁKULISÍ: Partyšová ukázala, že na společenské akce nosí pružný šátek, aby mohla posilovat triceps. A také ukázala, jak to dělá a předvedla pár cviků.

Zdroj: TN.cz

21:40 Zlatého slavíka v kategorii "Hudební skupina" získává kapela Kabát. Cenu jim předává krásná Karolína Kurková. 

21:35 Na druhém místě skončila kapela Chinaski. "Moc si toho vážíme...Chceme poděkovat našim přítelkyním," děkuje frontman kapely Michal Malátný za Stříbrného slavíka. 

21:34 - ZE ZÁKULISÍ: "Mám Tobíka, je mu už pět let, žijeme v Miami, a tak toho využíváme. Snažím se, aby hodně sportoval a byl hodně venku," odkryla Karolína Kurková soukromí a doplnila, že je čas začít pracovat na dalším miminku.

21:33 Bronzového slavíka v kategorii "Hudební skupina" má kapela Kryštof. Cenu za ni přebírá moderátor večera Libor Bouček. 

21:30 V kategorii "Hudební skupina" byli nominování: Divokej Bill, Chinaski, Kabát, Kryštof, Olympic a Ortel.

21:29 - ZE ZÁKULISÍ: "Nejsem žádný velký běhač. Chci začít hrát tenis a sportovat," uvedla modelka Karolína Kurková a fotbalista Marek Jankulovski se nabídl, že by Karolínu rád trénoval.

21:20 Vystupuje kapela Chinaski. V exkluzivní premiéře hrají píseň "Každý ráno". 

21:19 - ZE ZÁKULISÍ: "Zpívám dlouho, ale pořád mám trému. A moje rituály? Před vystoupením si dám kalcium a pivo namíchané s vodou. Aby rozpustilo hleny. A proč pivo ředím? Nejsem pivař, to by nešlo," prozradila Hanka Zagorová.

21:18 Název nejoblíbenější písničky posluchačů Rádia Impuls za rok 2014 přichází sdělit jeho generální ředitel Jiří Hrabák. Vítězem je píseň Zakázané uvolnění od Michala Hrůzy, který se ale ze zdravotních důvodů nemůže zůčastnit. 

21:12 Nyní zpívá Hana Zagorová. Vybrala si písničku s názvem "Můj chlap". Poslechněte si ji: 

21:10 Na pódium přichází moderátorka Adéla Banášová. Vítězem v kategorii Slavíci bez hranic se stává kapela No Name

21:08 - ZE ZÁKULISÍ: "Já nejsem nervák na zpívání, ale na schody. Těch se opravdu bojím. Já na ně byla nervák, když mi bylo 20 let a teď to lepší rozhodně není," prozradila v zákulisí Eva Pilarová.

21:06 Zlatou slavicí se stává Lucie Bílá. "Tohle není 17. Slavík - tohle je 30 let práce," děkuje zpěvačka svému týmu. "Vážím si toho víc, než si myslíte," dodává. 

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

21:05 - ZE ZÁKULISÍ: Markéta Konvičková právě Gábině Partyšové prozradila, že se na své vystoupení vůbec netěší, protože včera jí kvůli nemoci odešly hlasivky.

21:02 - ZE ZÁKULISÍ: Gábina Partyšová a Pavel Novotný se do začátku přenosu usmířit nedokázali. Svědčí o tom slova Partyšové. Právě pronesla, že v zákulisí se může kolem ní procházet každý. Úplně každý, až na Pavla.

.

21:00 Jako poctu Evě Pilarové zpívají její hity Debbi, Lo Hrůzová a Markéta Konvičková. I Eva Pilarová získává svého Slavíka. 

21:00 - ZE ZÁKULISÍ: Adéla Banášová se přesvědčila, jaké úskalí s sebou nese přímý přenos ze zákulisí. Když jí Gábina položila první dotaz, ozvalo se dlouhé éééééhmmm... Až pak se Banášová rozpovídala.

Zdroj: TN.cz

20:57 Libor Bouček vyzpovídal gurmánského experimentátora Láďu Hrušku, který pro něj má recept - skvělé banánové jednohubky. Postup najdete zde

20:50 - ZE ZÁKULISÍ: Režisér přenosu právě vyzval účinkující, aby výrazně zkrátili své děkovné proslovy, že jinak hrozí, že přenos "přeteče" přes danou minutáž.

20:45 Stříbrnou slavicí se stává Lucie Vodráčková. Na ceremoniálu chybí, a tak poslala zdravici z Kanady. Cenu za ni přebírá otec. 

20:42 Bronzovou slavicí je Ewa Farna. "Děkuji všem. Hudba je to, co chci dělat," říká při děkovačce. 

Zdroj: TN.cz
 

20:38 V kategorii zpěvačka jsou letos nominované: Monika Absolonová, Iveta Bartošová, Lucie Bílá, Ewa Farna, Aneta Langerová a Lucie Vondráčková. 

(/novinky/farna-na-slavicich-uchvatila-nejen-saty-nejsem-celebrita-ktera-jen-kyne.html)]

20:36 - ZE ZÁKULISÍ: Radek Banga prozradil v zákulisí, že Karel Gott rád vypráví vtipy. Když měl nějaký Gottův vtip zopakovat na kameru, tak uvedl, že je tak rozklepaný ještě, že si na nic nevzpomene.

Zdroj: TN.cz

20:29 Večer začíná v opravdu velkém stylu. Na úvod zpívají duet Karel Gott a Radek Banga. Píseň se jmenuje "Tak pojď se mnou".

Zdroj: TN.cz

20:20 Právě teď začíná slavnostní předávání cen ankety Český slavík Mattoni 2014. "Je neuvěřitelné, že výsledky Českého Slavíka letos vyhlašujeme už po devětačtyřicáté. To už je skutečně rozměr tradice," říká moderátor večera Libor Bouček. 

20:15 -  ZE ZÁKULISÍ: Karel Gott se Gábině Partyšové doslova vetřel k mikrofonu a měli spolu velmi lehký neformální rozhovor. Gábina se přiznala, že Gottovy písně miluje a ráda si je zpívá nahá ve sprše.

Související obsah

19:53 Gábina Partyšová v zákulisí vyzpovídala jednoho z herců, kteří budou předávat jednu z cen. Michal Novotný jí mimo jiné přiznal, že je momentálně bez partnerky. Gábina mu řekla, že je taky bez partnera, že by někdy mohli svůj čas spojit a dělat něco příjemného společně.

19:50 Hosté přicházejí do Státní opery. Prochází se po chodbách a pomalu se usazují na svá místa. Mezi hosty je například zpěvák Marek Ztracený. 

19:48 Moderátorka Gábina Partyšová zpovídá moderátora večera Libora Boučka, který přiznává trému: "Buší mi srdce a přemýšlím, co všechno jsem zapomněl."

Zdroj: TN.cz

19:25 Už teď můžete na NOVAPLUS sledovat přímý přenos ze zákulisí předávání cen. DÍVEJTE SE ZDE.

Zdroj: TN.cz

19:03 Moderátorka Gabriela Partyšová, která na Nově moderuje i Snídani s Novou, se připravuje na přímý přenos ze zákulisí Českého slavíka. Je nervózní? Podívejte se na rozhovor: 

18:21 V zákulisí nechybí samozřejmě ani zpěvačka Lucie Bílá, která má zcela nový účes. 

Zdroj: TV Nova

18:04 Podívejte se na rozhovor se zpěvačkou Debbi, která bude večer zpívat. Prozradila, jak se na vystoupení připravovala: 

17:50 Generálka je úspěšně u konce. Podium je nyní prázdné, hlídá ho ochranka. Účinkující se přesouvají do šaten, kde se líčí a oblékají na slavnostní ceremoniál. 

Zdroj: TV Nova

16: 34 Na generálce jsou přítomni Hana Zagorová, Eva Pilarová, Lenka Hrůzová, Karel Gott či skupina Chinaski.

15:49 Předávání cen ankety Českého slavíka se zúčastní i Radek Banga z Gipsy.cz. Podívejte se na zákulisní rozhovor s ním: 

15:15 V naprostém utajení začíná generální zkouška. Nesmí se fotit a celý objekt hlídá ochranka. 

Pikantnosti a drby z předávání cen ankety Českého slavíka Mattoni 2014 sledujte na Prásk.tv ZDE.

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz