Horor

Horor v oboře: Vladimíra nabral jelen na parohy a zabil ho! VIDEO

Agresivní jelen zaútočil na pracovníka družstva. Třísetkilový samec mu parožím probodl tělo. Neštěstí se stalo v slovenských Šúrovcích nedaleko Hlohovce.

Zakrváceného dělníka s desítkami bodných ran záchranáři odvezli do nemocnice. Podle informací portálu tvnoviny.sk Vladimír vážným zraněním podlehl. Policie na případu nadále pracuje.

Instalatér Vladimír (59) údajně montoval napajedlo ve výběhu, když ho zezadu napadl rozzuřený jelen. Snažil se před ním utéct, ale nestihl to. Muž ležel zakrvácený pár metrů od krmelce.

Podle portálu utrpěl dvacet bodných ran na těle a zlomeninu kotníku. Když ho kolegové našli, křičel bolestí a byl v šoku. Záchranka zraněného převezla do trnavské nemocnice.

Související obsah

Pacienta hospitalizovali na traumatologické jednotce intenzivní péče a v krátké době ho operovali. Jeho zdravotní stav byl stabilizovaný, ale velmi vážný. Boj o život Vladimír bohužel prohrál.

Policie zjišťuje, jak přesně se neštěstí stalo a vyšetřuje ho jako ublížení na zdraví. O krvavé dopoledne na farmě se zajímá i inspektorát práce. Objekt vlastní jeden ze spolumajitelů fotbalového klubu Spartak Trnava.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Černooké děti nejsou mýtus. Žena jedno z nich vyfotila v lese

VIDEO: Agresivní beran zlikvidoval bezpilotní letadélko, poté napadl jeho majitele

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz