Matka

Matka (25) má tolik dětí, že z toho začala jíst toaletní papír

Matka (25) má tolik dětí, že z toho začala jíst toaletní papír
Zdroj: facebook.com

Mladá matka si po porodu svého pátého dítěte vypěstovala podivnou závislost. Začala jíst toaletní papír. Jak si nedá alespoň jednu roli denně, je nervózní.

Teprve pětadvacetiletá Jade Sylvesterová z britského Gainsborough si už stihla pořídit pět dětí, když čekala to poslední, syna Jaxona, začala se krmit toaletním papírem. Ví, že to pro ni není dobré, ale nemůže si pomoct. Sní roli denně.

Přestože je jejímu synovi už rok, nemůže se svého zlozvyku zbavit. Obává se proto, že trpí syndromem Pica. "Začala jsem jíst toaletní papír, když jsem byla ve 2. měsíci. Doteď nevím proč. Na chuť není nic moc. Ale líbí se mi ten pocit mít ho na jazyku," vysvětlila Jade listu Daily Mail. Jaxon se naštěstí narodil zcela zdravý.

"Myslela jsem, že mě ty chutě po porodu přejdou, ale nepřešly. Už se bojím chodit na záchod, protože vím, že neodolám. Mám tam vždy dvě roličky, jednu k normálním účelům a jednu k jídlu," dodala. Zasloužilá matka Jade má syny Billyho (8), Maysona (6), Harrieho (5) a Jaxona (1) a dceru Harlow (5)

Související obsah

Co je Pica

Pica (čti pajka) je syndrom zvrácené chuti, který se projevuje pojídáním nejedlých věcí jako je třeba hlína, písek, křída, papír, vlasy, dřevo a podobně. Mezi její časté spouštěče patří právě těhotenství. Může být nebezpečná, pacient se může kupříkladu otrávit těžkými kovy nebo si ucpat střeva. Dá se léčit jak farmaky tak terapií.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žena se fotí v letadle na WC: Používá toaletní papír a dělá ze sebe postavy z 15. století!

VIDEO: Zuřivá reakce. Muže umazal kolegu vedle v kabince svým exkrementem

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz