Vzkaz

Blondýnku nachytal při nevěře: Manželovi napsal tenhle vzkaz!

Blondýnku nachytal při nevěře: Manželovi napsal tenhle vzkaz!
Zdroj: facebook.com

Fanoušek dal na fotbale velmi slušným a nenápadným způsobem muži před sebou najevo, že ho jeho těhotná žena nejspíš podvádí. Načapal ji, jak si během zápasu textuje s milencem.

Muž jménem Lye se vydal na zápas amerického fotbalu Detroit Lions a zcela náhodně byl vtažen do vztahu dvou cizích lidí. O svou zkušenost se pak podělil na facebooku.

Lye seděl na tribuně a všiml si, že evidentně těhotná mladá blondýnka v řadě před ním si píše textovky s jakýmsi Jasonem, a mobil pečlivě ukrývá před zraky svého manžela, který seděl vedle ní.

Lye si nemohl nevšimnout, že žena milenci v esemeskách píše: "Kéž bych s tebou mohla být celý den!" a "Uvidíme se, hned jak se ho zbavím." A bylo mu pravděpodobného paroháče líto. Proto mu na konci zápasu, když odcházeli ze stadionu, řekl: Neznáš mě a já neznám tebe, ale až přijdeš domů, přečti si tohle. Věř mi." Muž se zatvářil zmateně, ale přikývl.

Zdroj: facebook.com

Ve vzkazu stálo: "Ahoj kámo, neznám tě, ty mě taky ne. Ale až přijdeš domů, podívej se do mobilu své ženy. Celou dobu si psala s nějakým Jasonem, že by chtěla být místo tebe s ním! Vše dobré, měj se pěkně."

Související obsah

Z případu se stal virál a celý internet se teď hádá, jestli se Lye zachoval správně nebo ne, a jestli je v pořádku montovat se do vztahu dvou úplně cizích lidí. Podle některých také poznámka chive.on na konci vzkazu odkazuje na stránky thechive.com a tudíž by mohlo jít o hoax. Což je ale v tomhle případě všem jedno.
 

Zdroj: facebook.com
hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz