Zdraví

Tato žena má dvě vagíny! Co na to její přítel?

Tato žena má dvě vagíny! Co na to její přítel?
Zdroj: Daily Mail

Na první pohled vypadá Hazel Jones jako jakákoli jiná mladá žena. Blonďaté vlasy, pár kilo navíc a smysl pro humor. Jenže tahle Britka má tajemství, které vám vyrazí dech!

A pokud tipujete osm prstů na každé noze nebo hlavu zamlklého dvojčete na břiše, jste úplně vedle. Sympatická Hazel si totiž zajistila slávu něčím úplně jiným - je totiž hrdou majitelkou ne jedné, ale hned dvou vagín!


Jenže Hazel to dlouhá léta vůbec netušila, i když jí bylo podezřelé, proč při menstruaci krvácí víc než její vrstevnice a křeče jí svírají jako železné obruče.


Až v osmnácti letech Britka zjistila, že trpí syndromem skrývajícím se pod latinským termínem Uterus didelphys, tedy že má zdvojené pohlavní orgány - nejen dvě vagíny, ale i dvě dělohy a dva děložní čípky. Prozradil jí to její přítel, který jí řekl, že tam dole vypadá jinak, než ostatní.


Kvůli tomu byla Hazel jednou z mála žen na světě, které přišly o panenství více než jednou i bez zásahu plastických chirurgů. "Vůbec mi nevadí, že mám tuhle zdravotní zvláštnost. A věřte mi, že je to úžasné téma, když potřebujete rozjet pomalou párty," směje se Britka. A její přítel? Ten s tím prý nemá problém. Ba naopak, má na výběr ze dvou variant...

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Nová selfie mánie je tu. Dívky si fotí bobříky a chlubí se na internetu

5 faktů o vagíně: Co s ní má společného žralok a další zajímavosti

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz