Dva penisy

Hříčka přírody: Jaký je život se dvěma penisy? Plný sexu!

Hříčka přírody: Jaký je život se dvěma penisy? Plný sexu!
Zdroj: Daily Mail

Většina mužů má co dělat, aby zvládla svůj "poklad" v kalhotách. A co teprve, když by ty penisy byly dva? Přesně tak to má kvůli vzácné genetické poruše mladý Američan. A teď o tom napsal knihu.

Je mu pětadvacet a od drtivé většiny mužů na světě se odlišuje tím, že nemá jeden pohlavní úd, ale hned dva. Navíc prý oba plně funkční - zvládají močení i sexuální aktivity.


Jenže mladý Američan zuřivě odmítá vystoupit z anonymity. "Je to podobné, jako kdyby Superman celému světu oznámil, že je Clark Kent. Až do smrti by neměl klid," tvrdí mladý muž, který nyní vydal knihu Double Header (Dvouhlavý), v níž život se dvěma pyji přibližuje.


Mladík se stal slavným loni v lednu, kdy svůj dvojitý penis vyfotil a nahrál na sociální síť Reddit. Svůj obličej ale odmítá odhalit. "Ve chvíli, kdy si stoupnu před kameru, už nebudu sám sebou. Stanu se tím chlapíkem co má dva penisy," je si mladík jistý.

Související obsah


Porucha, lékařsky známá jako difalie, postihuje přibližně jednoho chlapce z šesti milionů. Většina těch, co se narodí se dvěma penisy, si nechá jeden úd odoperovat a pak žijí jako všichni ostatní.


To se ovšem v tomto případě nestalo. "Jsem rád, že rodiče měli pochopení. A zvlášť v letech, kdy se mnou mlátila puberta, mě ujišťovali, že jsem výjimečný a ne nějaká příšera z obludária," píše mimo jiné bisexuální autor, který tvrdí, že měl díky své výjimečnosti sex s tisícovkou mužů i žen.

ČTĚTE TAKÉ:

HIT INTERNETU: Dveře metra mu přiskříply penis. Měl ho ztopořený

Mňau-mňau a fik. Nešťastný teenager si v drogovém opojení uřízl penis

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz