Třebíč

MASOVÍ WRAZI rappera Maróna: Drsně mlátí fanoušky z pódia

MASOVÍ WRAZI rappera Maróna: Drsně mlátí fanoušky z pódia
Zdroj: TN.cz

Na koncertech kapely Masoví Wrazi, jejíž frontman Marek Teplý byl dnes poslán do vazby kvůli podezření z vraždy, se už v minulosti násilí vyskytlo. Redakce TN.cz získala video, na kterém je vidět, jak jeden z členů kope do hlavy fanouška stojícího pod pódiem.

Kontroverzní kapela Masoví Wrazi měla problémy s násilím už v minulosti. Redakci TN.cz upozornil jeden ze čtenářů na video, které zachycuje nesmyslný brutální útok na jednoho z fanoušků přímo v průběhu koncertu.


Na záběrech je vidět jak člen kapely vulgárně uráží jednoho z fanoušků pod pódiem. "Mám tě kopnout do hlavy ty pi*o?" ptá se. A následně svou hrozbu realizuje. A celému incidentu se nezapomene pořádně zasmát.

V komentářích pod videem se lidé dohadují, jestli byl útok z pódia v pořádku, najdou se i takoví, kteří to schvalují. "Byl jsem tam, líbilo se mi, jak to Curwa vyřešil. Big up pro MW," píše Tomáš S. Další lidé tvrdí, že napadený před incidentem hodil pivo na pódium. "Tak jako pivem házet neměl,"píše další diskutující. A Jindřich M. útok zcela odsuzuje. "Pecka z pódia, celkem ubohost..."

Podařilo se nám získat i fotografii, na které je zachycen moment útoku. Je vidět, že kopanec zasáhl mladíka opravdu přímo do obličeje. A k celému incidentu se na sociální síti vyjádřila také žena, která tvrdí, že je matka napadeného mladíka. "Veškeré fotografie a videa mám uložené a podávám trestní oznámení (...) Jsem matka toho, co jste napadli a líbit si to nenechám. (...) Já se pomstím zákonem i odplatou," varovala matka chlapce členy Masových Wrahů. Bohužel tentokrát už se nepodařilo zabránit nejhoršímu a po hádce s Markem Teplým zemřel člověk.

Zdroj: TN.cz

Marek Teplý, který si říká El Marón, byl dnes vzat do vazby kvůli podezření z vraždy v Třebíči. V opilosti se měl pohádat s jiným mužem a před barem ho ubodat. Markovi Teplému teď hrozí vězení až na 18 let.

ČTĚTE TAKÉ:

Drsná vražda: Uvařil svou transsexuální ženu, která se živila jako společnice, pak se podřízl

Vražda! Bývalý policista má o tom, co se stalo Bartošové, jasno

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz