Skandál

SKANDÁL! Britský princ měl mít nezletilou sexuální otrokyni

Britská královská rodina má na krku skandál. Princ Andrew, syn královny Alžběty a bratr prince Charlese, totiž měl využívat sexuálních služeb nezletilé Američanky! Bohatý americký bankéř Jeffrey Epstein mu ji prý "půjčoval" jako sexuální otrokyni!

Pořádný skandál hýbe britským královským dvorem. Podle návrhu žaloby, která leží i floridského soudu proti americkému multimilionáři Jeffreyemu Epsteinovi, totiž měl mít britský princ sex s nezletilou Američankou. Epstein měl princi Američanku "půjčovat" jako sexuální otrokyni, uvádí britský deník The Guardian. Podle listu s ní měl mít člen královské rodiny sexuální styk několikrát.

Epstein už byl v roce 2008 odsouzen na 18 měsíců za sex s nezletilou.Tím se ale skandál rozběhl. Hromadí se totiž žaloby vůči němu. Ženy tvrdí, že je bankéř vykořisťoval.

V nejnovější obžalobě je právě zmíněn i princ Andrew. Žena, která zůstává v anonymitě, uvádí, že byla zneužívaná tři roky, mezi lety 1999 až 2002. Sex s Andrewem měla mít, když ji bylo 17 let. A to v Londýně, New Yorku i na ostrově, který vlastní Epstein.

Andrew však obviněn není. Princ Andrew už dříve popřel, že by měl sex s ženami, které se pohybovaly okolo milionáře Epsteina. Uvedl to v rozhovoru pro časopis Vanity Fair v roce 2011.

ČTĚTE TAKÉ:

Vánoční oslava, jak (ne)má být: Muž byl zatčen za orální sex s koněm

Angelina promluvila o sexu s Bradem Pittem. Jaký je milenec?

TN.cz / hmr

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz