Anketa

Zakázat kapely, které zpívají o zabíjení? Čtenáři TN.cz říkají ANO!

Zakázat kapely, které zpívají o zabíjení? Čtenáři TN.cz říkají ANO!
Zdroj: tn.cz / isifa

V naší anketě jste mohli hlasovat, zda byste zakázali kapely, které své texty zaměřují na zabíjení. Velká většina čtenářů TN.cz je pro jednoznačný zákaz, takových tracků.

Třebíčský rapper El Marón a jeho skupina Masový Wrazi měli texty plné násilí, zabíjení a znásilňování. El Marón nakonec vzal nůž a o silvestrovské noci ubodal muže před klubem. V této souvislosti jsme se optali čtenářů TN.cz, zda by se umělci, kteří zpívají o smrti, měli zakázat.    

Co by se stalo, kdyby se v Česku zakázaly písně s takovou tématikou? Show většiny rapperů a koncerty některých kapel by se zřejmě vrátily do malých garáží a majitelé klubů a velých hal by asi splakali nad výdělkem.

Na výsledek ankety se podívejte zde.

Dočkali bychom se například zákazu Michala Tučného a jeho textu "pověste ho vejš, ať se houpá…", který je plný zbytečného násilí a nabádá k zabíjení. A co koncert sexy zpěvačky Rihanny? Musel by se obejít bez několika hitů, například píseň Man Down by byla rozhodně tabu.

Také Eminem by v českých zemích už nikdy neměl být slyšet, alespoň tedy jeho skladba Kill you. A co teprve český Řezník?

Znáte kapely, které mají texty o zabíjení? Napište nám na Facebook nebo do diskuze pod článek.

PSALI JSME:

Zpěvák oznámil v písni, že jednou zabije! Pak ubodal muže v Třebíči

Bubeníka AC/DC zprostili obvinění z přípravy dvou vražd

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz