Exekuce

Mění se podmínky pro exekutory! Co vám mohou nyní zabavit?

Mění se podmínky pro exekutory! Co vám mohou nyní zabavit?
Zdroj: Mediafax

Exekutoři mají od Nového roku opět ostřejší zuby. Jako kdyby nestačilo, že už teď nafukují drobné dluhy do obludných rozměrů, mají od ledna nárok na víc našich peněz!

Díky politikům se totiž od prvního ledna změnily částky, na které exekutoři nedosáhnou, pokud strhávají peníze z dlužníkovy výplaty. Kdo by ovšem čekal, že nám zákonodárci vyšli vstříc, šeredně se plete!


"Při provádění srážek ze mzdy dlužníka bude jejich pohledávka uspokojována o něco rychleji, protože došlo o téměř 71korunové snížení nezabavitelné částky. A netýká se to jen exekucí, ale i insolvencí, soudních výkonů rozhodnutí nebo exekucí dle daňového řádu," pochvaluje si prezident Exekutorské komory David Koncz.


Exekutoři si evidentně neuvědomují, že spousta lidí bere tak nízké platy, že sedmdesát korun je pro ně suma, za kterou jedí třeba dva dny.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Erbová přišla po sražení exekutora o auto a už se chlubí na Facebooku novým

Jedna rána za druhou: Na Jakubiskovi byla uvalena EXEKUCE

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz