Sex

Náš sex je skvělý! Žena popsala manželství s trpaslíkem: FOTKY

Náš sex je skvělý! Žena popsala manželství s trpaslíkem: FOTKY
Zdroj: facebook.com

Její manžel měří 75 centimetrů a internetoví trollové si z ní utahovali, že ji nemůže sexuálně uspokojit. Ona si to nenechala líbit a dala veřejnost nahlídnout do jejich soukromí.

Mindie Knissová a Sean Stephenson z Arizony mají spokojené manželství a to asi závistivcům na internetu nedá spát. Ženě se na internetu vysmívali, že sexuální život manželů musí být hrozný a že ji určitě Sean nedokáže uspokojit.

Mindie (36), která se stejně jako její manžel živí jako motivační přednášející, však takové spekulace odmítá s tím, že jejich sexuální život je úplně v pohodě.

"Tak aby bylo jasno, to, že je tělesně postižený, rozhodně neznamená, že nemáme skvělý sex. Mezi námi to nebyla láska na první pohled, ale neznám erotičtěji založeného člověka, než je Sean. Ne že by do toho někomu něco bylo," uvedla Mindie pro list Daily Mail. "To je pravda," potvrzuje Sean. "Sex je asi nejdůležitější součást mého života."

Související obsah

Sean a Mindie se poznali v roce 2009 a vzali se v roce 2012. "Lidé si myslí, jak je sladká, že mě miluje, ale to já jsem ten svatý v tomhle manželství," směje se Sean.

Mindie vzpomíná na jejich první sex. "Samozřejmě, že to bylo jiné než s mužem normálního vzrůstu, ale problém to nebyl vůbec," říká. "Všichni si myslí, že mi jeho postižení kdovíjak vadí, ale já jsem s ním naprosto smířená. Všichni máme nějaké ty mouchy, jen ty jeho jsou víc vidět."

NEPŘEHLÉDNĚTE:

S kým je Agáta Prachařovi nevěrná? S tímhle trpaslíkem!

Zemřel největší muž světa. Největší Čech byl vedle něj prcek
 

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz