Princ Andrew

Deník sexuální otrokyně: Princ Andrew mi nejraději olizoval nohy!

Deník sexuální otrokyně: Princ Andrew mi nejraději olizoval nohy!
Zdroj: Daily Mail/ Isifa.com

Britský princ Andrew čelí největšímu skandálu, který se kdy týkal jeho osoby. Druhý syn královny Alžběty II. je podezřelý, že měl před lety sexuální styk s nezletilou Američankou. Nyní se do médií dostal její deník.

Bohatý americký bankéř Jeffrey Epstein měl před lety jako sexuální otrokyni "půjčovat" sedmnáctiletou Virginii Robertsovou britskému princovi Andrewovi. Buckinghamský palác se proti obvinění ohradil, ale kauza neutichla. Dnes třicetiletá žena totiž s novináři komunikuje ochotně a deník Radar Online dokonce získal její deník, kde popisuje, jak se k ní princ a vévoda z Yorku Andrew choval.

Robertsová, která používala pseudonym Jane Doe 3, ve svém deníku uvádí, že se s princem poprvé seznámila v domě Epsteinovy kamarádky Ghislaine Maxwellové. Pak šli všichni tančit do nočního klubu - princ Andrew byl prý opravdu špatný tanečník.

Poté se podle Robertsové přesunuli do domu, kde měla za úkol prince sexuálně uspokojit. Odvedla si ho do koupelny, pomalu se začala svlékat a napouštět vanu. "Otočila jsem se k Andrewovi a začala ho líbat a svlékat. On mě laskal po celém těle a neustále říkal, že mám úžasnou postavu," píše Robertsová v deníku. Princ Andrew se nejvíc zaměřoval na její chodidla a prý je dlouho olizoval.

Virginia Robertsová tvrdí, že jako nezletilá byla ve službách miliardáře Jeffreyho Epsteina v letech 1999 až 2002 nucena k sexuálním stykům s vévodou z Yorku při orgiích pořádaných v Londýně, New Yorku a Karibiku. Případ řeší soud na Floridě.

ČTĚTE TAKÉ:

Čtení pohádek vs. vibrátor: Jak to holky ustojí?

GALERIE: Uřízneme ti hlavu! hrozí arabské krásce. Natočila porno v muslimském šátku

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz