Krimi

PIRÁTI SILNIC: Mladíci v luxusních autech riskují životy českých řidičů

PIRÁTI SILNIC: Mladíci v luxusních autech riskují životy českých řidičů
Zdroj: YouTube.com

Jsou mladí, milují rychlost, nemají zábrany a riskují životy. Nejen své, ale i ostatních lidí na silnici. Parta mladíků v nadupaných autech natáčí videa svých šílených jízd a pak je umisťuje na internet. Případem už se zabývá policie.

Skupina mladých lidí se na portálu youtube.com chlubí svými divokými jízdami, při kterých riskují nejen životy své, ale i ostatních lidí v autech kolem nich. Vysoká rychlost, předjíždění zprava, přes plnou čáru, do zatáčky - nic pro tyto blázny za volantem není problém. A do těchto šílených manévrů se pouští v běžném provozu, třeba na Strakonické ulici směrem z Prahy...

Podívejte se na video šílené jízdy mladíků v luxusních autech v provozu mezi ostatními auty: 

V úvodu videa je sice napsáno, že se jedná o profesionální řidiče a jede se na uzavřené silnici, ze záběrů to tak ale rozhodně nevypadá. Předjíždějí běžně ve vysoké rychlosti přes plnou čáru a do zatáčky, kam řidič nevidí - zkrátka hazardují se svými životy. Ale co je horší, ohrožují i ostatní účastníky provozu na silnici.

Související obsah

Redakce TN.cz videa předala policii, která se případem bude zabývat. Chlapci za volantem rychlých vozů by si měli uvědomit, že na silnici nejsou sami. A tragédie, která může zničit život nejen jim, se může stát velmi snadno v jediné vteřině...

O případu vás budeme dále informovat. Znáte někoho z lidí na videu? Znáte totožnost těchto nebezpečných řidičů? Napište nám o tom na mail zpravy@nova.cz, nebo informujte policii na čísle 158. Děkujeme.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz