Denisa se vyfotila během práce, fotku poslala do soutěže a vyhrála. Takhle je to jednoduché a šanci vyhrát máte i vy.
Výherkyní druhého kola soutěže oblečení v celkové hodnotě 60 tisíc je Denisa Cinková z obce Solnice. Studentka se rozhodla výhru darovat příteli. "Fotka vznikla ve chvíli, kdy jsem dělala nehty své mamince. Je to můj koníček, a tak jsme to vyfotily a poslali do soutěže," říká šťastná výherkyně.
Chcete i vy vyhrát? Stačí se pochlubit tím, jak se oblékáte do práce! Pravidla jsou jednoduchá. Stačí se v pracovním oblečení vyfotit a fotku přihlásit do soutěže. Pro účast v Soutěži je nutné být registrovaným uživatelem portálu TN.cz. Pak už jen stačí navštívit soutěžní stránky soutez.tn.nova.cz a nahrát tam vaši fotku.
Do Soutěže se soutěžící zapojí tak, že v období od 05. 01. 2015 do 01. 02. 2015 ve svém uživatelském profilu na portálu TN.cz vyplní přihlašovací formulář a jeho prostřednictvím odešle fotografii na téma "Jak chodíte oblečeni do práce“.
Došlé Soutěžní fotografie budou průběžně umísťovány na portál TN.cz a zpřístupněny hlasování ve formě tzv. „duelů“. Hlasování bude probíhat v období od 05.01.2015 do 01.02.2014 a bude rozděleno na čtyři týdenní hlasovací kola.
1. kolo od 05.01. do 11.01.2015
2. kolo od 12.01. do 18.01.2015
3. kolo od 19.01. do 25.01.2015
4. kolo od 26.01. do 01.02.2015.
O co a jak hrajeme?
Hlavní cena: poukázka na oblečení T.M. Lewin v hodnotě 40.000 Kč (4 ks poukázek na 10 000 Kč s platností do 30. 6. 2015). Čtyři týdenní ceny: luxusní set T.M. Lewin , který obsahuje košili, kravatu a manžetové knoflíčky (hodnota cca 5 tis).
Po skončení posledního hlasovacího kola bude vyhodnocena jedna vítězná fotografie celé Soutěže, která získala nejvyšší procento vyhraných „duelů“ za celou dobu hlasování v Soutěži. Soutěžící, který vítěznou fotografii do Soutěže zaslal, se stane výhercem hlavní ceny: 40 000 Kč na nákup oblečení T.M.Lewin dle vlastního výběru (4ks poukázek na 10 000 Kč s platností do 30. 6. 2015). V případě shodného nejvyššího procenta vyhraných „duelů“ u více Soutěžních fotografií bude pořadí těchto Soutěžních fotografií určeno losováním.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz